Stiftelsen KBT

Dagfinn Bjørgen

Daglig leder

 +47 404 13 567
dagfinn.bjorgen@kbtkompetanse.no

Katie Wikstrøm (bilde)

Katie Iren Wikstrøm

Assisterende daglig leder

katie.wikstrom@kbtkompetanse.no

Juni Høiseth (bilde)

Juni Raak Høiseth

Faglig rådgiver

 +47 988 88 298
juni.hoiseth@kbtkompetanse.no

Silje-Margrethe-Jorgensen-ansatt-KBT

Silje Margrethe Jørgensen

Informasjonsmedarbeider og prosjektkoordinator

Jobber både i stiftelsen KBT og KBT Fagskole AS

silje.jorgensen@kbtkompetanse.no

Geir Småvik (bilde)

Geir D. Småvik

Prosjektmedarbeider

geir.smavik@kbtkompetanse.no

Bilde av Anne Strand

Anne Strand

Prosjektmedarbeider/administrasjonssekretær

anne.strand@kbtkompetanse.no

KBT Fagskole AS

Bilde av Karl Johan Johansen

Karl Johan Johansen

Rektor

karl.johansen@kbtkompetanse.no

Preben Hegland (bilde)

Preben Hegland

Lektor - utdanning for erfaringskonsulenter

preben.hegland@kbtkompetanse.no

 

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Lektor - utdanning for erfaringskonsulenter

Vebjorn.orsjodal@kbtkompetanse.no 

Roger Santokhie (bilde)

Roger Santokhie

Prosjektleder

roger.santokhie@kbtkompetanse.no

Anne Hirrich (image)

Anne Hirrich

Administrasjonssekretær (i permisjon)

anne.hirrich@kbtkompetanse.no

Bilde av Sara Westrum

Sara Westrum

Underviser i sosialt entreprenørskap og prosjektmedarbeider

sara.westrum@kbtkompetanse.no

Bilde av Anne Louise Wolff

Anne Louise Wolff

Erfaringskonsulent

anne-louise.wolff@kbtkompetanse.no

Bilde av Yvonne Vornes

Yvonne A. Vornes

Erfaringskonsulent

yvonne.vornes@kbtkompetanse.no

Bilde av Lubna Rahban

Lubna Rahban

Erfaringskonsulent (prosjekt)

lubna.rahban@kbtkompetanse.no

Bilde av Kristina Støverstein

Kristina Støverstein

Prosjekt- og studieadministrativ medarbeider

kristina.stoverstein@kbtkompetanse.no

 

Bilde av Nils Erik Volden

Nils Erik Volden

Lektor og timelærer, sosialt entreprenørskap
nils.erik.volden@kbtkompetanse.no

Glimt Recoverysenter

Bilde av Tonje Farstad

Tonje Marita Reksen Farstad

Teamleder og erfaringskonsulent

 tonje.farstad@kbtkompetanse.no

Bilde av Julie Nesset

Julie Nesset

Helsefaglig leder

 

Julie.nesset@kbtkompetanse.no 

Bilde av ElizabethEstensvoll

Elizabeth Estensvoll

Miljøarbeider og erfaringskonsulent

elizabeth.estensvoll@kbtkompetanse.no

Bilde av Tiril Evenrud

Tiril Byager Evenrud

Kunst- og miljøarbeider

Michelle Eilertsen

Michelle Bradley Eilertsen

Miljøarbeider og erfaringskonsulent på Glimt Recoverysenter
& ressursperson for stiftelsen KBT

Illustrasjon kvinne (bilde)

Sandra Gundersen

Miljøarbeider (tilkallingsvikar)

Andre tilknyttet KBT

Astrid Weber

Astrid Weber

Lærer fagskole 

 

Astrid.weber@kbtkompetanse.no 

Annika Alexandersen (image)

Annika Alexandersen

Prosjekmedarbeider

annika_alexandersen@hotmail.com

Marianne Westerlund (image)

Marianne Westerlund

Transkribent