Medarbeidere

KBT

Dagfinn Bjørgen

Daglig leder

 +47 404 13 567
dagfinn.bjorgen@kbtkompetanse.no

Katie Wikstrøm (bilde)

Katie Iren Wikstrøm

Assisterende daglig leder

katie.wikstrom@kbtkompetanse.no

Juni Høiseth (bilde)

Juni Raak Høiseth

Faglig rådgiver

 +47 988 88 298
juni.hoiseth@kbtkompetanse.no

Illustrasjon kvinne (bilde)

Tora Benedicte Svare Leinan

Forskningsutvikler og prosjektkoordinator

+47 906 53 824
tora.leinan@kbtkompetanse.no

Ingvild Kvisle (bilde)

Ingvild M. Kvisle

Administrasjonssekretær og prosjektkoordinator

+47 481 01 871
ingvild.kvisle@kbtkompetanse.no

Stian Pedersen (bilde)

Stian Wiklund Pedersen

Administrasjonssekretær og prosjektmedarbeider

 +47 73 84 23 75
stian.pedersen@kbtkompetanse.no

Anne Hirrich (image)

Anne Hirrich

Administrasjonssekretær i KBT Fagskole
Prosektutvikler i KBT

+47 975 88 835
anne.hirrich@kbtkompetanse.no

Silje-Margrethe-Jorgensen-ansatt-KBT

Silje Margrethe Jørgensen

Informasjonsmedarbeider og prosjektkoordinator

silje.jorgensen@kbtkompetanse.no

Geir Småvik (bilde)

Geir D. Småvik

Prosjektmedarbeider

geir.smavik@kbtkompetanse.no

Roger Santokhie (bilde)

Roger Santokhie

Prosjektleder

roger.santokhie@kbtkompetanse.no

Mari Hærnes Christiansen (bilde)

Mari Hærnes Christiansen

 

mari.christiansen@kbtkompetanse.no

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Studieveileder ved KBT Fagskole/Miljøarbeider ved Glimt Recoverysenter

Vebjorn.orsjodal@kbtkompetanse.no 

Preben Hegland (bilde)

Preben Hegland

Studiekonsulent ved KBT Fagskole

 

Illustrasjon kvinne (bilde)

Wen Xiong

IT-support

wenn.xiong@kbtkompetanse.no

Glimt Recoverysenter/GLIMT Ung

Tonje Farstad (bilde)

Tonje Marita Reksen Farstad

Prosjektkoordinator og erfaringskonsulent

 tonje.farstad@kbtkompetanse.no

Bilde av Erlend Daaland Wormdahl (bilde)

Erlend Daaland Wormdahl

Teamleder og musikkterapeut

+47 911 325 35
erlend.wormdah@kbtkompetanse.no

Julie Nesset (bilde)

Julie Nesset

Prosjektkoordinator/miljøarbeider 

 

Julie.nesset@kbtkompetanse.no 

Elizabeth Estensvoll bilde)

Elizabeth Estensvoll

Erfaringskonsulent

elizabeth.estensvoll@kbtkompetanse.no

Andre tilknyttet KBT

Astrid Weber

Astrid Weber

Lærer fagskole 

 

Astrid.weber@kbtkompetanse.no 

Annika Alexandersen (image)

Annika Alexandersen

Prosjekmedarbeider

annika_alexandersen@hotmail.com

Marianne Westerlund (image)

Marianne Westerlund

Transkribent

Michelle Eilertsen (image)

Michelle Bradley Eilertsen

Ressursperson