Medarbeidere

Stifeltsen KBT

Dagfinn Bjørgen

Daglig leder

 +47 404 13 567
dagfinn.bjorgen@kbtkompetanse.no

Katie Wikstrøm (bilde)

Katie Iren Wikstrøm

Assisterende daglig leder

katie.wikstrom@kbtkompetanse.no

Juni Høiseth (bilde)

Juni Raak Høiseth

Faglig rådgiver

 +47 988 88 298
juni.hoiseth@kbtkompetanse.no

Silje-Margrethe-Jorgensen-ansatt-KBT

Silje Margrethe Jørgensen

Informasjonsmedarbeider og prosjektkoordinator

Jobber både i stiftelsen KBT og KBT Fagskole AS

silje.jorgensen@kbtkompetanse.no

Geir Småvik (bilde)

Geir D. Småvik

Prosjektmedarbeider

geir.smavik@kbtkompetanse.no

Bilde av Anne Strand

Anne Strand

Prosjektmedarbeider/administrasjonssekretær

anne.strand@kbtkompetanse.no

KBT Fagskole AS

Preben Hegland (bilde)

Preben Hegland

Studiekonsulent

 

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Studieveileder

Vebjorn.orsjodal@kbtkompetanse.no 

Anne Hirrich (image)

Anne Hirrich

Administrasjonssekretær

+47 975 88 835
anne.hirrich@kbtkompetanse.no

Roger Santokhie (bilde)

Roger Santokhie

Prosjektleder

roger.santokhie@kbtkompetanse.no

Bilde av Karl Johan Johansen

Karl Johan Johansen

Rektor

karl.johansen@kbtkompetanse.no

Glimt Recoverysenter

Bilde av Tonje Farstad

Tonje Marita Reksen Farstad

Teamleder

 tonje.farstad@kbtkompetanse.no

Bilde av Julie Nesset

Julie Nesset

Helsefaglig leder

 

Julie.nesset@kbtkompetanse.no 

Bilde av ElizabethEstensvoll

Elizabeth Estensvoll

Miljøarbeider

elizabeth.estensvoll@kbtkompetanse.no

Bilde av Tiril Evenrud

Tiril Byager Evenrud

Kunst- og miljøarbeider

Michelle Eilertsen

Michelle Bradley Eilertsen

Miljøarbeider (tilkallingsvikar) på Glimt Recoverysenter
& ressursperson for stiftelsen KBT

Bilde av Tonje Kottum

Tonje Kottum

Praksis

Illustrasjon kvinne (bilde)

Sandra Gundersen

Miljøarbeider (tilkallingsvikar)

En ainna plass (prosjekt)

Illustrasjon kvinne (bilde)

Åsa Norlén

Prosjektleder

aasa.norlen@kbtkompetanse.no

Illustrasjon mann (bilde)

Bendik Klungresæter

Miljøarbeider 

 

 

Bilde av Håkon

Håkon Menne

Erfaringsmedarbeider

Bilde av Oliver

Oliver Sakkarias Stigum

Erfaringsmedarbeider

Bidle av Emil

Emil Hilmarsen

Erfaringsmedarbeider

Andre tilknyttet KBT

Astrid Weber

Astrid Weber

Lærer fagskole 

 

Astrid.weber@kbtkompetanse.no 

Annika Alexandersen (image)

Annika Alexandersen

Prosjekmedarbeider

annika_alexandersen@hotmail.com

Marianne Westerlund (image)

Marianne Westerlund

Transkribent