Medarbeidere

KBT

Dagfinn Bjørgen

Daglig leder

 +47 404 13 567
dagfinn.bjorgen@kbtkompetanse.no

Katie Wikstrøm (bilde)

Katie Iren Wikstrøm

Assisterende daglig leder

katie.wikstrom@kbtkompetanse.no

Juni Høiseth (bilde)

Juni Raak Høiseth

Faglig rådgiver

 +47 988 88 298
juni.hoiseth@kbtkompetanse.no

Roger Santokhie (bilde)

Roger Santokhie

Prosjektleder

roger.santokhie@kbtkompetanse.no

Silje-Margrethe-Jorgensen-ansatt-KBT

Silje Margrethe Jørgensen

Informasjonsmedarbeider og prosjektkoordinator

silje.jorgensen@kbtkompetanse.no

Anne Hirrich (image)

Anne Hirrich

Administrasjonssekretær i KBT Fagskole

+47 975 88 835
anne.hirrich@kbtkompetanse.no

Preben Hegland (bilde)

Preben Hegland

Studiekonsulent ved KBT Fagskole

 

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Vebjørn Ovesen Ørsjødal

Studieveileder ved KBT Fagskole/Miljøarbeider ved Glimt Recoverysenter

Vebjorn.orsjodal@kbtkompetanse.no 

Geir Småvik (bilde)

Geir D. Småvik

Prosjektmedarbeider

geir.smavik@kbtkompetanse.no

Glimt Recoverysenter

Bilde av Tonje Farstad

Tonje Marita Reksen Farstad

Teamleder

 tonje.farstad@kbtkompetanse.no

Bilde av Julie Nesset

Julie Nesset

Helsefaglig leder

 

Julie.nesset@kbtkompetanse.no 

Bilde av ElizabethEstensvoll

Elizabeth Estensvoll

Miljøarbeider

elizabeth.estensvoll@kbtkompetanse.no

Bilde av Tiril Evenrud

Tiril Byager Evenrud

Kunst- og miljøarbeider

Michelle Eilertsen

Michelle Bradley Eilertsen

Miljøarbeider (tilkallingsvikar) på Glimt Recoverysenter
& ressursperson for KBT

Bilde av Tonje Kottum

Tonje Kottum

Praksis

Illustrasjon kvinne (bilde)

Sandra Gundersen

Miljøarbeider (tilkallingsvikar)

En ainna plass (prosjekt)

Illustrasjon kvinne (bilde)

Åsa Norlén

Prosjektleder

aasa.norlen@kbtkompetanse.no

Illustrasjon kvinne (bilde)

Marlén Renathe Jacobsen

Miljøarbeider og erfaringskonsulent

Illustrasjon mann (bilde)

Bendik Klungresæter

Miljøarbeider 

 

 

Bilde av Håkon

Håkon Menne

Erfaringsmedarbeider

Bilde av Oliver

Oliver Sakkarias Stigum

Erfaringsmedarbeider

Bidle av Emil

Emil Hilmarsen

Erfaringsmedarbeider

Andre tilknyttet KBT

Astrid Weber

Astrid Weber

Lærer fagskole 

 

Astrid.weber@kbtkompetanse.no 

Annika Alexandersen (image)

Annika Alexandersen

Prosjekmedarbeider

annika_alexandersen@hotmail.com

Marianne Westerlund (image)

Marianne Westerlund

Transkribent